Skills Builder:
Cílevědomost

 (Délka 45 minut)

Video se zaměřuje na představení jedné z 8 základních měkkých dovedností podle metodiky Skills Builder – Cílevědomost. Ve videu se dozvíte, jak tuto dovednost rozdělit do menších celků, které můžete zapojit do výuky v rámci různých předmětů jak na 1. tak na 2. stupni ZŠ. Vyzkoušíte si 2 aktivity, které můžete použít přímo ve výuce.

Skills Builder:
Schopnost naslouchat

(Délka 43 minut)

Video se zaměřuje na představení jedné z 8 základních měkkých dovedností podle metodiky Skills Builder – Schopnost naslouchat. Ve videu se dozvíte, jak tuto dovednost rozdělit do menších celků, které můžete zapojit do výuky v rámci různých předmětů jak na 1. tak na 2. stupni ZŠ. Vyzkoušíte si 2 aktivity, které můžete použít přímo ve výuce.

Skills Builder:
Prezentační dovednosti

(Délka 36 minut)

Video se zaměřuje na představení jedné z 8 základních měkkých dovedností podle metodiky Skills Builder – Prezentační dovednosti. Ve videu se dozvíte, jak tuto dovednost rozdělit do menších celků, které můžete zapojit do výuky v rámci různých předmětů jak na 1. tak na 2. stupni ZŠ. Vyzkoušíte si 2 aktivity, které můžete použít přímo ve výuce.

Skills Builder:
Pozitivní nastavení

(Délka 42 minut)

Video se zaměřuje na představení jedné z 8 základních měkkých dovedností podle metodiky Skills Builder – Pozitivní nastavení. Ve videu se dozvíte, jak tuto dovednost rozdělit do menších celků, které můžete zapojit do výuky v rámci různých předmětů jak na 1. tak na 2. stupni ZŠ. Vyzkoušíte si 2 aktivity, které můžete použít přímo ve výuce.

Přehrát
Přehrát
Přehrát
Přehrát

Skills Builder:
Týmová práce

(Délka 48 minut)

Webinář se zaměřuje na představení jedné z 8 základních měkkých dovedností podle metodiky Skills Builder – Týmová práce. V rámci webináře se dozvíte, jak tuto dovednost rozdělit do menších celků, které můžete zapojit do výuky v rámci různých předmětů jak na 1. tak na 2. stupni ZŠ. Vyzkoušíte si 2 aktivity, které můžete použít přímo ve výuce.

Skills Builder:
Vůdčí schopnosti

(Délka 48 minut)

Webinář se zaměřuje na představení jedné z 8 základních měkkých dovedností podle metodiky Skills Builder – Vůdčí schopnosti. V rámci webináře se dozvíte, jak tuto dovednost rozdělit do menších celků, které můžete zapojit do výuky v rámci různých předmětů jak na 1. tak na 2. stupni ZŠ. Vyzkoušíte si 2 aktivity, které můžete použít přímo ve výuce.

Skills Builder:
Kreativní myšlení

(Délka 45 minut)
Webinář se zaměřuje na představení jedné z 8 základních měkkých dovedností podle metodiky Skills Builder – Kreativní myšlení. V rámci webináře se dozvíte, jak tuto dovednost rozdělit do menších celků, které můžete zapojit do výuky v rámci různých předmětů jak na 1. tak na 2. stupni ZŠ. Vyzkoušíte si 2 aktivity, které můžete použít přímo ve výuce.

Skills Builder:
Schopnost řešit problémy

(Délka 52 minut)
Webinář se zaměřuje na představení jedné z 8 základních měkkých dovedností podle metodiky Skills Builder – Schopnost řešit problémy. V rámci webináře se dozvíte, jak tuto dovednost rozdělit do menších celků, které můžete zapojit do výuky v rámci různých předmětů jak na 1. tak na 2. stupni ZŠ. Vyzkoušíte si 2 aktivity, které můžete použít přímo ve výuce.
Přehrát
Přehrát
Přehrát
Přehrát