Schola Empirica

Spolupracujeme

Partnerské organizace

Farní charita Roudnice n. L.

Farní charita Roudnice n. Labem

Farní charita v Roudnici nad Labem začínala jako skupina dobrovolníků při sbírkách pro Armenii v roce 1988. Dnes Farní charita vykonává sociální služby v několika oblastech. Provozuje stacionář pro předškolní děti ze sociálně slabých, převážně romských rodin. Stará se o kapli v nemocnici, kde se každé pondělí konají mše. Nabízí ubytování a péči místním bezdomovcům. Ubytovává ženy s dětmi, které ztratily možnost bydlení a mnoho dalšího. Se Scholou Empirica spolupracuje na projektu Dobrý začátek: inkluzivní metody práce s dětmi a rodiči.
www.charitaroudnice.cz

Romano Jasnica

Romano Jasnica

Romano Jasnica je romské sdružení, které na území Trmic usiluje o sociální začlenění a pozitivní změnu v životě sociálně vyloučených obyvatel všech věkových kategorií, nejen z řad romské komunity. Za tímto účelem poskytuje sdružení především informace a všestrannou odbornou pomoc lidem v nouzi a nabízí širokou škálu sociálních služeb, vzdělávacích, volnočasových i kulturních aktivit. Občanské sdružení vzniklo v roce 1998 a je nestátní neziskovou organizací. Se Scholou Empiricou spolupracuje na projektu Dobrý začátek: inkluzivní metody práce s dětmi a rodiči.
www.romanojasnica.webnode.cz

Center for Evidence Based Early Intervention

(CEBEI, Centrum pro empiricky ověřenou ranou intervenci), Bangor University, Wales
Více informací

Center for Evidence Based Early Intervention

Centrum pro empiricky ověřenou ranou intervenci (CEBEI) je výzkumné centrum, které úzce spolupracuje s charitativní organizací Children’s Early Intervention Trust (CEIT, Nadace pro ranou intervenci) za účelem hodnocení místních empiricky ověřených programů pro ranou intervenci a následný rozvoj těchto programů ve Walesu. CEBEI je součástí Bangorské univerzity ve Walesu, ale spolupracuje i s mnoha americkými akademiky (např. s Carolyn Webster-Strattonovou ze Seattlu, státu Washington, USA). CEBEI vede prof. Judy Hutchingsová, uznávaná odbornice v oblasti rané intervence. CEBEI se aktivně podílí na evaluaci a realizaci programů Incredible Years pro Wales.
www.centreforearlyinterventionwales.co.uk/

partneři Erasmus+

Vedoucí CKP v Ústeckém kraji
Více informací

Partneři Erasmus+

Centrum för flexibelt lärande (CFL), Hälsinglands utbildningsförbund (Švédsko) http://www.hufb.se Tiny Signers (Velká Británie) http://www.tinysigners.co.uk SPOLECZNA AKADEMIA NAUK (Polsko) http://www.san.edu.pl Skola dokoran – Wide Open School n. o. (Slovensko) http://www.skoladokoran.sk/

Partneři Erasmus+

Vedoucí CKP v kraji Vysočina
Více informací

Partneři Erasmus+

PIA, informacijski sistemi in storitve d.o.o. (Slovinsko), https://www.pia.si/ Asociación Mi Hijo y Yo (Španělsko) http://asociacionmihijoyyo.org Svetovalnica za avtizem, specialno pedagoska diagnostika, svetovanje in izobrazevanje, Maja Skrubej Novak s.p. (Slovinsko) www.avtizem.net

Partneři Erasmus+

Vedoucí CKP v Ústeckém kraji
Více informací

partneři Erasmus+

PEDAGOSKI INSTITUT (Slovinsko) www.pei.se Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 – Hlubočepy, V Remízku 7/919 (Česká republika) http://www.fzsbarr.cz AUTISME-EUROPE AISBL (Belgie) www.autismeurope.org Kocaeli Kültürel Gelişim ve Dayanışma Derneği(KOGED) Kartepe Halk Eğitim Merkezi(HEM) Bulgarian Development Agency(BDA) International Organisation for Migration(IOM) Business Development Friesland(BDF) Migrants Resource Center(MRC)

Co Dál?

Ozvěte se nám nebo pokračujte ve zjišťování dalších informací